Spedycja




Drużyna wopal Druzyna futsalu C.R.P. Wopal


Dane adresowe

Centrum Recyklingu Palet
WOPAL Sp. z o.o.

ul. Lotnicza 2 C
82-300 Elbląg
Tartak - produkcja palet
ul. Dzięcielec 8
84-218 Łęczyce


Dane kontaktowe

Sekretariat:

Bożena Żabińska
tel : +48 55 235 80 88
fax : +48 55 237 13 89
e-mail : sekretariat@wopal.pl

Marketing:

Szymon Opęchowski
Dyrektor Ds./marketingu


moźliwość rozmowy w języku angielskim

tel: +48 55 235 80 88
kom : +48 665 666 665
e-mail : marketing@wopal.pl
Marta Kozakiewicz
Specjalista Ds./sprzedaży i zakupu


moźliwość rozmowy w języku rosyjskim

tel : +48 55 235 80 88
kom : +48 602 650 450
e-mail : marta@wopal.pl

Transport:

tel: +48 55 235 80 88
kom : +48 665 666 665
e-mail : transport@wopal.pl

Produkcja:

kom : +48 607 59 17 51
e-mail : produkcja@wopal.pl

Magazyn Centralny:

Specjalista Magazynier
Piotr Gawłowicz

kom : +48 607 59 17 51
e-mail : magazyn@wopal.pl

Wiceprezes Zarządu:

Specjalista Ds./ rozwoju
Renata Opęchowska

kom : + 48 602 260 248
e-mail : renata@wopal.pl

Prezes Zarządu :

Wojciech Opęchowski
kom : + 48 601 45 00 45
e-mail : prezes.zarzadu@wopal.pl



Jak trafić?

 

Nasze biuro


Wyswietl wieksza mape



Sąd Rejonowy w Olsztynie.
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer
KRS : 0000319129
Kapitał Zakładowy: 1 782 192,48 PLN
NIP : 5783031610